Podchody.pl

WYDARZENIA już za nami!

WYDARZENIE JUŻ ZA NAMI!

Rybnickie Podchody - z FLAGĄ w tle!
MAJÓWKA 1-3 maja 2021, Rybnik.

Zadaniem uczestników na wytyczonym obszarze GRY było odnalezienie w pierwszej kolejności małych CHORĄGIEWEK/FLAG, które oznaczały, że w promieniu do 15 m od nich znajdują się ukryte kody QR.
Ilość flag w danym miejscu oznaczała rówież ilość kodów QR w ich pobliżu.

Na uczestników czekały 44 kody QR do odnalezienie. 

WYDARZENIE JUŻ ZA NAMI!

PANIEŃSKIE PODCHODY w GDAŃSKU! - kwiecień 2021.

Podchody w wersji GRY: KROK po KROKU na indywidualnej imprezie związanej z wieczorem panieńskim. Specjalnie utworzona trasa w centrum Gdańska dostępna tylko 10 kwietnia 2021 roku dla grupy dziewcząt, których zadaniem było odnalezienie "CZARNEJ SKRZYNKI" z niespodzianką dla przyszłej Panny Młodej.

Na uczestniczki czekało nie tylko odkrywanie trasy KROK po KROKU ale również kilka zagadek, dzięki którym udało się otworzyć zaszyfrowane kłódki, ukryte po drodze.

Myślisz o nietypowej indywidualnej impreze z wykorzystaniem PODCHODÓW???
Odezwij się do nas, z pewnością znajdziemy coś dla Ciebie!

WYDARZENIA już za nami!

WIOSENNE POSZUKIWANIE SKARBU - marzec 2021.

Uczestnicy szukali 5 kodów QR, które były zanzaczone na MAPIE wraz z opisem ich lokalizacji. Każdy z 5 kodów QR - dawał WSKAZÓWKĘ, gdzie ukryty jest 6 kod QR, którego nie było już na MAPIE. Umownie 6 kod QR - był dla uczestników SKARBEM, który musieli odnaleźć. Na każdego uczestnika, który dotarł do SKARBU i wczytał 6 kod QR czekała WIOSENNA NAGRODA, którą można było odebrać w zaprzyjaźnionej Pracownii Florystycznej "FENIKS" w Rybniku.

WYNIKI >>>      MINI GALERIA >>>

SCENARIUSZ GRY możliwy do rozegrania INDYWIDUALNEGO (na zamówienie).

WYDARZENIA już za nami!

PODCHODY z HALO Rybnik - marzec 2021.

GRA stworzona bez wykorzystania kodów QR. Powstała specjalna MAPA GRY wraz z zaznaczonymi PUNKTAMI, do których należało dotrzeć. Każdy z punktów posiadał krótki opis. Dodatkowo na uczestników czekała KARTA ZADAŃ, w ramach której musieli udzielić odpowiedzi na pytania związane z odwiedzanymi punktami na trasie.

SCENARIUSZ GRY możliwy do rozegrania INDYWIDUALNEGO - pobierz MAPĘ z KARTĄ ZADAŃ
Kod QR znajdujący się na KARCIE ZADAŃ - zdradzi Wam prawidłowe odpowiedzi! GRA bezpłatna!

Formuła GRY możliwa do zrealizowania na ZAMÓWIENIE.

WYDARZENIA już za nami!

PODCHODY w RAJTUZACH - marzec 2021.

Specjalnie zaplanowana trasa GRY dla Pań z okazji DNIA KOBIET. GRA powstała na zamówienie MOSiR Rybnik. Uczestniczki KROK po KROKU odkrywały nieznaną trasę i wykonywały ZADANIA DODATKOWE. GRYwalizacja polegała na odnelezieniu wszystkich punktów na trasie, dotarciu do mety oraz udzielaniu prawidłowych odpowiedzi na ZADANIA DODATKOWE.

Formuła GRY możliwa do zrealizowania na ZAMÓWIENIE.

WYDARZENIA już za nami!

PODCHODY w HALLOWEEN - październik 2020.

GRA po zmierzchu w lesie trwająca 3 godziny. Specjalne kody QR wraz z odblaskami znalazły się na obszarze GRY. Uczestnicy mieli określony czas na odnalezienie wszystkich kodów QR. Dodatkowo czekały na nich ZADANIA DODATKOWE. Świetna zabawa połączona z GRYwalizacją. Event specjalny.

Formuła GRY możłiwa do zrealizowania na ZAMÓWIENIE.

WYDARZENIA już za nami!

PODCHODY trasa Rodzinna i Indywidualna - październik 2020.

Październikowe (2020) Rybnickie Podchody składały się z dwóch tras: Rodzinnej o dystansie około 4 km i Indywidualnej o dystansie około 7 km. Obie trasy o przebiegu KROP po Kroku z DODATKOWYMI KODAMI QR do odkrycia. Na uczestników czekały DODATKOWE ZADANIA związane z miejscami, do których dotarli. Podchody zrealizowane w formie GRYwalizacji.

Formuła GRY możłiwa do zrealizowania na ZAMÓWIENIE.

WYDARZENIA już za nami!

PODCHODY: KLASYK - wrzesień 2020.

Trasa GRY realizowana była w przestrzeni leśnej, a zadanie uczestników było właściwe pokonanie trasy w oparciu o informację typu: teraz prosto około 50 metrów, nastęnie skręć w lewo tam na drzewie za dużym kamieniem znajdziesz kolejny kod QR. Gracze również mieli do wykonania ZADANIA DODATKOWE.
A finalnie po dotraciu do METY uczsetnicy otrzymywali informację jaki ślad z lotu ptaka utworzyli w przestrzeni leśnej. W tej edycji był to symbol Polski Walczącej.

Formuła GRY możłiwa do zrealizowania na ZAMÓWIENIE.


WYDARZENIA już za nami!

PODCHODY: PROSTO z MOSTU - wrzesień 2020.

Start trasy odbywa się z jednego z wyznaczonych mostów. Trasa miała charakter leśno - miejski. Uczestnicy od początku GRY znają przebieg trasy ale nie znają lokalizacji kodów QR. Zadaniem graczy było odnalezienie wszystkich kodów QR w oparciu o wskazówki jaki otrzymali w miejscu startu trasy. ZADANIA DODATKOWE również się pojawiły. GRA przeprowadzona w formie GRYwalizacji.

Formuła GRY możłiwa do zrealizowania na ZAMÓWIENIE.


WYDARZENIA już za nami!

PODCHODY: KROK po KROKU - wrzesień 2020.

Pierwsza w GIER jakie organizowaliśmy dla mieszkańców Rybnika. Do tej pory nasze GRY tworzone były na potrzeby eventów i imprez firmowych. Trasa w wykonaniu KROK po KROKU - kązdy z uczestników dzięki odnajdywanym kodom QR - pokonywał trasę GRY od jednego miejsca do kolejnego. Zadaniem uczestników było dotarcie do mety. Gracze mieli okazję również szukać DODATKOWYCH kodów QR oraz rozwiązywać ZADANIA DODATKOWE. Całość przeprowadzona w formie GRYwalizacji.

Formuła GRY możłiwa do zrealizowania na ZAMÓWIENIE.Polityka Plików Cookies   /   Polityka Prywatności

Copyright ©2021 PODCHODY.PL - IMTN Agency Paweł Mitura-Zielonka,
All Rights Reserved, Wszelkie Prawa Zatrzeżone