RYBNICKIE PODCHODY dołącz do GRY!

RYBNICKIE PODCHODY

Rybnickie Podchody, to cykl GIER MIEJSKICH i GIER TERENOWYCH organizowanych w Rybniku. Do tej pory odbyło się kilkanaście wydarzeń. Uczestnicy mieli do pokonania trasy o różnej długości i o różnej tematyce oraz z różnymi dodatkowymi elementami (przykładowo flagi w tle, drewniane krążki, tabliczki z kodami QR, "czarna skrzynka"). GRY to świetna okazja na rodzinne spędzanie wolnego czasu oraz odkrywanie Rybnika.

Od czasu do czasu dzielimy się ciekawostkami o Rybniku lub sprawdzamy wiedzę GRACZY na temat tego miasta. GRY przeprowadzane są w różnym terenie i o różnej porze dnia a czasem nocy.

ZA NAMI MIĘDZY INNYMI:

WIOSENNE POSZUKIWANIE SKARBU, PODCHODY z FLAGĄ w TLE, PODCHODY z HARRYM POTTEREM w tle, PODCHODY miejskie, HALLOWEENOWE PODCHODY, PODCHODY leśne, PODCHODY KROK po KROKU, PODCHODY PROSTO z MOSTU, PODCHODY rowerowe, RYJKOWE PODCHODY, PODCHODY kulinarne, Miejskie Grzybo (KODO) branie, NOCNE MARKI...

RYBNICKIE PODCHODY

4 LISTOPADA 2023 r. - odbyły się kolejne Rybnickie Podchody. Tym razem GRA pod nazwą: NOCNE MARKI.

Zadaniem uczestników było odnalezienie po zmroku (w godzinach 17:00-22:00) w terenie leśnym, na określonym i wyznaczonym wcześniej obszarze 10 DREWNIANYCH KRĄŻKÓW, które zdradzały hasło do kodu QR METY. Aby łatwiej było szukać krążków, to przyklejono na nie folię odblaskową, która w świetle latarek i czołówek uczestników pięknie pobłyskiwały w lesie.
Szukaj