MIEJSKIE GRZYBOBRANIE

od 25 wrzesienia do 3 października 2021
ZBIERZ JAK NAJWIĘCEJ JADALNYCH GRZYBÓW ;)
SZCZEGÓŁY JUŻ WKRÓTCE!

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE!

Rybnickie Podchody - MIEJSKIE GRZYBOBRANIE!
GRA od 25 września do 3 października 2021.
Rybnik, śródmieście / centrum.

Zapraszamy do udziału w RODZINNEJ GRZE realizowanej w przestrzeni miejskiej. Tym razem będziecie szukać GRZYBÓW w mieście... hahaha ;)

ZNANY będzie obszar GRY (Rybnik, śródmieście / centrum) i w dniu uruchomienia GRY (lub w dniu opłacenia uczestnictwa w trakcie dostępności już trasy) otrzymacie lokalizację STARTU.

Na STARCIE wczytacie kod QR by zarejestrować swój udział i znajdziecie też STRZAŁKĘ, która wskaże WAM możliwą ścieżkę wędrówki. GRA będzie na STRZAŁKACH.

STRZAŁKI, to małe naklejki / tabliczki, które będziecie musieli wypatrzeć na znakach, latarniach oraz na innych elementach mniejszej i większej architektury miejskiej. Może się zdarzyć, że STRZAŁKĘ znajdziecie też na jakimś drzewie lub innym zielonym obiekcie.

W niektórych miejscach przy STRZAŁCE będzie też kod QR, po wczytaniu którego będziecie mieli szansę na dodatnie lub ujemne punkty. 
Każdy kod QR (z wyjątkiem STARTU i METY), to nasze "MIEJSKIE GRZYBY" i Waszym zadaniem będzie zebranie jak najwięcej jadalnych grzybów. Na trasie traficie również na trujaki ;), których będzie określona ilość na całą GRĘ ale nie będziecie wiedzieć, gdzie są. Żeby było ciekawiej i ze względu, że GRA będzie dłużej dostępna możliwe, że trujaki będą zmieniać swoją lokalizację.

Przy niektórych kodach QR traficie również na ZADANIE DODATKOWE, więc czasem może się okazać, że będzie się opłacało zebrać trujaka (pod warunkiem prawidłowych odpowiedzi w ZADANIU DODATKOWYM).
Poza tym jak to na grzybobraniu możecie się zgubić bo STRZAŁKI niekoniecznie będą Was prowadzić prosto do METY. Czasem trzeba będzie zawrócić.

Dystans, w przypadku tej GRY ciężko oszacować i dlatego też ZABAWA będzie dostępna dłużej niż 2 dni, tak abyście zdążyli się zgubić i wyjść z miejskiego lasu i znaleźć wszystkie smaczne i dobre GRZYBY.


ZAPISZ SIĘ >>>

REGULAMIN >>>

OPŁATY: 40 zł od zgłoszonego UCZESTNIKA (jednoosobowego lub rodzinnego).

LIMIT UCZESTNIKÓW: 30

UWAGA! W przypadku zapisów od 25 września w celu potwierdzenia swojego udziału należy przesłać potwierdzenie dokonania opłaty na adres @: podchody.pl@gmail.com 

Nasi PARTNERZY

Polityka Plików Cookies   /   Polityka Prywatności

Copyright ©2021 PODCHODY.PL
All Rights Reserved, Wszelkie Prawa Zatrzeżone